Firma Pogrzebowa z tradycją i doświadczeniem.

HADES

JASŁO


więcej

Firma Pogrzebowa z tradycją i doświadczeniem !

Kilka słów o nas

O Nas

Zakład Pogrzebowy „Hades” powstał w Jaśle istnieje od 1992r. Obecnie działalność prowadzi na terenie całej Polski, a przewozy zmarłych na terenie całej Europy.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie istnienia firmy pozwala nam na organizację uroczystości pogrzebowych na najwyższym poziomie z należytym szacunkiem i zapewnia Rodzinom, które znalazły się w tej bolesnej sytuacji pewność załatwienia wszelkich spraw związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć, zwłaszcza bliskiej osoby, to wielka tragedia i nawet jeśli jesteśmy przygotowani na rozstanie, stając w obliczu śmierci, nie zawsze potrafimy sobie poradzić w tej trudnej chwili z zaskakującą nas sytuacją.

Dlatego naszym priorytetem jest oferowanie Państwu pomocy w sposób profesjonalny, ze szczególnym naciskiem na szacunek dla zmarłej osoby oraz poszanowaniem dla Państwa uczuć. Rzetelnie pracujemy na okazywane nam zaufanie, a usługi pogrzebowe wykonujemy z należytym szacunkiem, powagą i klasą , wspierając Was w tych trudnych momentach Waszego życia. Nieustannie dążymy do tego, aby każda uroczystość pogrzebowa była wyjątkowa oraz spełniała, a nawet przewyższała oczekiwania naszych Klientów. Zdając sobie sprawę w jak trudnym momencie znalazła się Rodzina, każdy Klient otaczany jest przez naszą firmę wsparciem i opieką.
Nasz profesjonalizm pozwala nam na załatwienie wszelkich formalności na cmentarzach, w urzędach i firmach ubezpieczeniowych w imieniu klienta, na terenie całego kraju.